138Süperbetin Yeni Giriş – Mobil Sayfa 138 Süperbetin

Süperbetin Yeni Adresi 138Süperbetin

Kanunların uygulandığı ülkemiz koşullarında, bir illegal bahis sitesinin hizmet yapılanması yasal görülmez. 

Süperbetin giriş için tıklayınız.

Süperbetin’te diğer siteler gibi erişim engeline BTK tarafından tabii tutulur. Tam da bu yüzden site, üyelerine hizmetini aksatmama adına, güncel alan adı olan 138 Süperbetin adresine geçiş yaparak, hizmetine devam etmektedir. Eğer Süperbetin yeni adresi almazsa, o zaman kullanıcılar siteye giriş yapamaz ve BTK’nın yasal uyarı yazısı ile karşılaşırlar. Bu tür bir durumu yaşamak istemeyen ve Türkiye’de varlığını korumak isteyen Süperbetin’in yeni adrese hemen geçmesi gerekiyor. Hemen geçiş yaptığı içinde üyeleri, siteye giriş yaparak, var olan hizmetleri rahatlıkla kullanabilmektedirler. Engelleme söz konusu sadece giriş adresine yapılır. Bu yüzden uyarı yazısı ile karşılaştığınızda, sitenin yeni almış olduğu adresi kullanmanız yeterli olacaktır.

Erişim Engellemeleri ve Alınan Taklit Site Bağlantısı

Süperbetin yeni giriş adresinin tek bir yeni alan adı olur. Bağlantı isim benzerliği ya da taklitlerine dikkat etmek ve kişisel bilgilerin bu tür sitelere paylaşılmaması önemlidir. Bundan dolayı mutlaka sitenin kendi sitesine girdiğinizde emin olmalı ve onun sonrasında eğer yeni bir üyelik açacaksanız, Süperbetin’in üyelik formunu doldurmalısınız. Bu tür detaylara mutlaka dikkat edilmelidir. Yine başka bir önemli konu ise bir üyenin adres değişikliği nedeni ile sitenin hizmetini kullanma durumudur. Süperbetin her bir adres değişikliğinde hizmetini yeni alan adına taşır. Hizmet değişmez, farklı bir tasarıma ya da içeriğe değişmez. Aynı durum Süperbetin mobil giriş adresi ile girildiğinde mobil sayfa içinde geçerlidir. 

Xax Game Network altyapısı ile Türkçe bir hizmet sunulmaktadır. Siteye ait lisans bilgileri de açık bir şekilde paylaşılmıştır. Lisans detaylarında Curaçao’dan alınan ve Universal Software Solution N.V.’nin üzerinde kayıtlı bir düzen bulunuyor. Alınan lisan numarası ise 834/JAZ 2011-011’dir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.