17Superbetin Giriş < Yeni Mobil 17 Superbetin

Türkiye’de uzun yılardır hizmet veren Süperbetin, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu yasalarında tekrardan Türkiye üzerinden erişen kullanıcılarını engelledi. 

Süperbetin giriş için tıklayınız.

Türkiye üzerinden siteye erişmek isteyen kullanıcılar sayılı yasa gereği engellendi ibaresi gördü. Bu durum üzerine Süperbetin yetkilileri hemen harekete geçerek Türk kullanıcılara siteyi açmak için çalıştı. Ardından yeni alan adına geçen ve Türkiye üzerinden erişeme açılan siteye 17süperbetin.com adresinden ulaşabilirsiniz. Süperbetin yetkilileri hızlı bir şekilde kullanıcı mağduriyeti yaratılmadan ivedi bir şekilde siteyi aynı formatta açmak için çalıştılar. Costa Rica şirketi tarafından verilen lisans ile birlikte çalışmaya başladılar. Ardından kullanıcıların bilgilerinin kaybolmadan ve hesaplarda hiçbir değişiklik olmadan güvenli şekilde kopyalama işlemi tamamlandı.

Yeni Adrese Nasıl Girilir?

Ancak bu işlem uzun süre alabilir. Bu gibi durumlarda siteye ulaşma konusunda Türkiye uzantılı kullanıcılar sıkıntı yaşayabilir. Oluşacak mağduriyetin giderilmesi için öncelikle ana sayfanın üst kısmında bulunan 7/24 canlı destek hattında gerekli bilgiyi alabilir ardından problem çözüme kavuşturulur. Müşteri hizmetleri yetkilileri ivedi şekilde problemin çözümü konusunda yardımcı olacaklardır. Ancak böyle bir yardım alamama imkanı oluşursa şu adımları izlemek gerekebilir. Öncelikle Türkiye internet ağ kimliğinizin değişmesi gerekmektedir. Bunu değiştirmek için öncellikle Opera adı verilen internet tarayıcısı kullanarak VPN eklentisi sayesinde çözebilirsiniz. Ancak böyle bir tarayıcıya sahip değilseniz diğer tarayıcılara VPN adlı eklentiyi kurarak bu problemi kolayca aşabilirsiniz. Ancak değişen alan adı buna gerek kalmadan kesintisiz hizmet alabilirsiniz. Sadece problemin çözülme durumunda geçerli olacaktır. Açılan siteye 17 süperbetin adresinden giriş yapabilirsiniz.

Siteye giriş yaptıktan sonra sunulan özel avantajlardan ve promosyonlardan yararlanabilirsiniz. Bu avantaj ve promosyonlar sizler için özel olarak düzenlenmiş olup her türlü rahat hizmet almanız için yapılmıştır. Daha rahat bir bahis ortamı için 17superbetin adresini yenilenen alan adıyla VPN’siz ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.