20Artemisbet.com – Yükek oranlar için 20 Artemisbet

 Artemisbet Yeni Adresi 20Artemisbet.com Oldu 

[btnsx id=”3173″]

Hizmetini sürekli olarak düzenli yapıda veren Artemisbet markası, erişim engeline takılmış ve bunun karşılığında hemen çözüm yolunu üretmiştir. Üyelerin artık hesaplarına girebilmeleri için ya da kullanıcıların siteye erişimleri için yeni alan adı kullanılabilir. Artemisbet yeni adresi 20Artemisbet olarak alınmıştır. Ana sayfa ekranına girmek istiyor ve herhangi bir sorun ile karşılaşmamak istiyorsanız, yeni alınan adresi kullanarak erişim sağlayabiliyorsunuz. Site üzerinde değişen hizmet yapısı ya da ürünler olmamaktadır. Normalde kullanılan hizmet içerikleri, altyapılar ve ödeme yöntemlerine kadar aynı düzen yeni alan adresi üzerinde de devam eder. Bunun sebebi BTK’nın sitenin sadece bağlantı adresine engel getirebilme yetkisinin olmasından kaynaklanmaktadır.

Artemisbet Adresi Neden Engelleniyor?

Erişim engellemelerinin sebepleri, Türkiye üzerindeki yasalar ve bunların uygulanış sebepleridir. Bir sitenin ülkemiz üzende hizmet verebilmesi için Spor Toto Teşkilat Başkanlığı bünyesinde ve diğer yasal izinleri alarak vergi ödemesi gerekmektedir. Tüm bunları yapmadan başka ülkeden lisanslı olan ve ülkemizde hizmet veren tüm sitelerin bağlantı adreslerine de erişim kısıtlamaları getirilir. Kısıtlamalar, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yapılmaktadır. Fakat bir kullanıcının siteye tamamen girememesi gibi söz konusu durum bulunmuyor. Eğer kullanıcı 20 Artemisbet giriş için, son alınan bağlantı adresini kullanırsa, o zaman erişim engeline takılmadan sitenin ana sayfa ekranına girebilecektir.

Artemisbet sitesi, 2003 yılı içerisinde Avrupa üzerinde hizmetini vermeye başladığını açıklamaktadır. Yasal açıdan aldığı izinler ve lisansların ise Curaçao Hükümeti bünyesinde yapıldığı bilgisinin de olduğunu da görebiliyoruz. Bunlarla beraber, sahip olduğu numarasına baktığımızda 8048/JAZ numarasını barındırdığını ve Olympus Digital N.V.’nin bünyesinde hizmet sağlamakta olduğunu da söyleyebiliriz. Tüm bunlar firmanın neye göre nasıl hizmet verdiğini de detaylı şekilde göstermektedir. Artemisbet yeni adresi 20Artemisbet.com üzerinden giriş yaparak, tüm bu bilgileri ve sunulan hizmetleri de görebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.