58Artemisbet + Yeni artemis adresi 58 Artemisbet

Şeffaf hizmet politikasına sahip şirketler online dünyada daha çok dikkat çekmekte ve üye olmak isteyenlere daha çok güven vermektedir.  

Artemisbet giriş için tıklayınız.

Bu tür firmalardan biri olduğunu rahatlıkla söyleyebileceğimiz Artemisbet şirketi de hakkındaki bilgileri açık bir şekilde veren ve içeriğiyle de dikkat çeken bir oyun platformudur. Yakın zaman önce alan adını 58artemisbet.com olarak güncelleyen sektörün başarılı ismi, yaptığı değişik nedeniyle üyelerini mağdur etmemiş ve oyun döngüsüne de zarar vermemiştir. Kullanıcılar yine aynı hesaplarını kullanarak sitenin yeni adresinde oyunlarına devam edebilmektedir.

Lisansını ve finansal gücünü de koruduğunu söyleyebileceğimiz Artemisbet, BTK engeli nedeniyle adresini değiştirmek zorunda kalmış, çünkü eski alan adına erişim yasağı gelmiştir. 18 yaşından büyük olanların üyelik alabileceği sitenin açık adresi E Commerce Park Veredenberg gözükmektedir. Curacao Hükümeti kurallarına göre yönetilen ve bu nedenle Curacao lisansına sahip olan şirket denetlenebilir olması açısından lisans numarasını da yeni adres alanı olan 58 artemisbet adresinde paylaşmıştır. 8048/Jaz lisans numarasıyla hizmet veren sitenin canlı desteği sürekli açık olduğu için kurumsal alanla ilgili sorularınız varsa anında iletebileceksiniz. Türkçe canlı destek hizmeti dışında, gerçek kurpiyerlere ve TV özelliği gibi farklı alanlara sahip olan Artemisbet, online dünyanın liderleri arasındaki yerini korumaktadır. Siz de birbirinden kazançlı ve eğlenceli oyunlara katılmak istiyorsanız öncelikle kendi adınıza bir üyelik almalı ve şirketin genel hükümlerini kabul ettiğinizi onaylamalısınız. Ardından güvenle sitedeki oyunları kullanmaya başlayabilirsiniz.

Zengin bir oyun skalası ve ödeme alanı olduğunu söylediğimiz Artemisbet içerisinde birbirinden değerli bonus paketleri de bulunur. Spor bahisi alanı için oluşturulan bonus paketlerine bakacak olursak karşımıza çıkan seçenekler 10 TL freebet bonusu ve 250 TL Hoşgeldin bonusudur. Özellikle ilk kez hesap açanların kullanacağı ilk üyelik bonusu Artemisbet içerisine yeni üye çekmek için son derece cazip bir fırsattır. Üyelik süresince bir kere kullanılabilen bu bonustan yararlanmak için www.58artemisbet.com adresinde ilk kez üyelik açıyor olmanız gerekir. Hesabınız aktif olduktan sonra ilk para yatırma işleminizin ardından bu promosyon seçeneğini canlı desteğe bağlanarak talep edebilir ve kurallarına uygun davranarak en fazla 250 TL kazanç elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.