Betadonis150 – Güvenilir adres Betadonis 150

Alan adının engellenmesi BTK tarafından yapılır ve bu yaptırımın her zamanki gibi yine tekrarlandığını görebiliyoruz.  

Betadonis giriş için tıklayınız.

Betadonis sitesi de bunun için üyelerine ve diğer kullanıcıları adına güncel bağlantı adresi almıştır. Alınan adres betadonis150 uzantısıdır. Geçerli ve aktif yeni adres olarak kullanabileceğiniz alan adı, sorunsuz olarak girişlerinizi yapmanızı sağlayacaktır. 2010 senesinden beridir hizmetlerini aksatmadan sürdüren ve belirli bir düzene sahip olan firma, kullanıcılarının her açıdan beklentilerini karşılayan bir düzeni de barındırır. Curaçao üzerinden alınan lisans Allcomponent N.V: ile kayıtlı olmasına karşın, 8048/JAZ 2015-027 no ile kayıtlı olarak geçer. Böylece lisans çatısı altında bir hizmetin verilerek kullanıcılara sunulduğu da aktarılır.

Giriş konusunda hiçbir zaman sorun yaşamamak adına mutlaka son alınan bağlantı adresi kullanılmalıdır. Son alınan bir adresin kullanılması, sizin engele takılmadan Betadonis’in kendi ana sayfasına giriş yapmanızı sağlar. Geçerli olarak alınan son adres betadonis 150 uzantısı, engellemelerden sıyrılan bir bağlantıdır. Ayrıca yeni adres alındı diye, yeni üyeliğin açılmasına da gerek yoktur. Para çekim talepleriniz, bonus işlemleriniz ya da diğer tüm eylemleriniz aynı şekilde devam ederek kullanıma hazır olmaktadır. Önemli olan doğru bağlantıyı kullanmak ve eski alan adını girmemektir. Böylece hesaplarınıza erişebilir ya da hesabınız yoksa, yeni üye olarak sitenin tüm ürünleri ve bonuslarını kullanabilirsiniz. BTK her zaman engellemelere devam edecek ve her zamanda güncel alan adı alınma durumu da sürdürülecektir.

Betadonis firması üyelerine pek çok promosyon olanağı sunar ve bunların her biri kategorilere göre verilir. Promosyonlar içerisinde yeni üye olanlar 250TL’ye kadar %25 bonus kazanabilir. Ayrıca Cuma günlerine özel olarak %25 Para Yatırım Bonusu bulunmasının yanı sıra, çeşitli kayıp bonusları ve discountlar da üyeler için sağlanmaktadır. Spor ve casino ürünleri için kullanacağınız promosyonlar, size daha iyi bir oyun deneyimi sunan içeriklere sahiptir. Aynı zamanda Astropay, Ecopayz ya da Jeton gibi yöntemler ile para yatırdığınızda %30 gibi bonuslar kazanarak, elde edeceğiniz karları da arttırabilirsiniz. Tüm bunlar için yapmanız gereken son alınan www.betadonis150.com bağlantısı ile girişlerinizi yapmak olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.