Betboo291 Açıldı – Yeni Giriş Adresi Betboo 291 oldu

Betboo Yeni İsmi Betboo291 Oldu

Betboo mobil giriş adresi Betboo 291 olarak değiştirildi. Değişimlerin web sitesi adına da olduğunu göreceksiniz.  

Betboo giriş için tıklayınız.

Tüm sürümlerinden yapılan değişimler sayesinde engellemelerin ortadan kalkması söz konusudur. Nitekim eski adreslerinin engellendiğini görüyoruz. Bu yüzden ulaşım sağlanmayacaktır. Ulaşımlar adına geçerli adreslerini kullanmalısınız. Yapılan değişimlerin anında duyurulduğunu da söylemeliyiz. Bu duyurular sayesinde adreslerini öğrenebilir ve kısa sürede ulaşabilirsiniz. İster masa üstü ister mobil olarak değerlendirmelerinizi yapabilirsiniz. 

Betboo Sitesine Neden Bloke Edildi?

Bloke edilmesinde ki sebep almış olduğu yabancı lisanslardır. Intera N.V. ile yayın hayatına giriş yapan platformun farklı merkezlerden denetlemeleri yapılıyor. Bu durum güvenilir olduğunu gösteriyor. Ancak ülkemizde kanunlarına göre izinleri kabul edilmiyor. Bilgi Teknolojileri Ve İletişim Kurumu’da bu anlamda bloke ediyor. Sonuç olarak alan adresinin değişmesi ile yeniden Türkiye bahis pazarına giriş yapılıyor. Ve yeniden Türk üyelerin karşılanması sağlanıyor. Betboo yeni giriş adresi Betboo291 uzantısından geçerli platformuna ulaşacaksınız. Taklit olanlardan kaçınmanız için de duyuruların üzerinden durulduğunu söylemek gerekiyor. Popüler markalardan birisi olmasından dolayı kısa sürede yayına girerek üyelerini karşılamıştır.  

Sitede Destek Ekibi Nasıl?

Güvenilir olup olmadığını anlamak için lisansından ziyade yardım ekibine de dikkat etmek gerekiyor. Şöyle ki önce firma bilgilerinden Curacao ile Malta merkezli kurulmuş olduğunu öğreneceksiniz. Bu konuların detaylarını görüşmek için de destek ekibine ihtiyacınız olacaktır. Markanın online görüşmeler adına geçerli pencereleri bulunuyor. Ancak 13.30 ile 22.00 saatleri arasında aktif olduklarını göreceksiniz. Geriye kalan saatlerde ise destek mail adreslerinden görüşmelere yer verebilirsiniz. Bunlar için saat sınırlamaları bulunmuyor. 7 gün 24 saat formları üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Betboo yeni adresi Betboo 291 adresinde güven analizlerinden geçtiğini göreceksiniz. Lisansı ve ödeme merkezleri aynıdır. Yardım merkezlerinin de çözüm odaklı olarak görüşmeler sunduğunu söylemeliyiz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.