Betboo33 Açıldı – Yeni Adres Betboo 33

Canlı oyunların hız kesmediği ve bahis konusunda markalaşan Betboo sitesi Türkiye’de ulaşılamama konusunda yeni bir hazırlık yaptı.  

Betboo giriş için tıklayınız.

Artık Türkiye’de Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından engellendiğinde alan adı değiştirmek zorunda kaldı. Ancak yeni bir alan adı açılana kadar ve site kopyalanana kadar siteye erişmek isteyen müşterilerimiz için bir yöntem gösterilmektedir. Bu yöntem ise Opera adlı tarayıcı ve ya VPN kurulu bir tarayıcıdan giriş yapmaktır. Böylelikle daha hızlı ve engelsiz bir şekilde ulaşılmaktadır. Ulaşıldığı takdirde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından Türkiye’de bir kısıtlama söz konusu ise lütfen denilen yöntem üzerinden giriş yapmayı deneyiniz bu şekilde VPN ile İP bağlantı adresinizi değiştirerek hemen ulaşabileceksiniz. Çünkü Avrupa’da yasaklı site değildir. Ancak yeni alan adı alınca Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu o alan adını yasaklayana kadar veya erişime kapatana kadar o alan adıyla siteye girebilirsiniz. Ancak Türkiye’de herhangi bir yasaklama söz konusu olmaz ise böyle sürekli alan adı değiştirilmesi söz konusu olamaz. Şimdi siteye girmek için betboo33 alan adı kullanılıyor. 

Betboo Müşteri Hizmetleri

Betboo, sürekli müşterilerine her zaman hızlı hizmet vermek için çaba gösteren bir şirkettir. Bu yüzden alan adı yasaklarında sürekli hızlı bir şekilde müdahale etmeye özen gösterir. Yasaklandığı an yeni bir alan adı için çalışmalara başlanmakta müşteri mağdur edilmemektedir. Betboo için müşteri memnuniyeti ön plandadır. Müşteri memnuniyetinin üst düzeyde olduğu bir site için betboo 33 adresini kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.