Betboo396 Mobil Giriş Betboo 396

 

 

Alan adının doğru girilmesi önemlidir. Çünkü piyasa üzerinde Betboo396’in adına benzer uzantılar ile açılan pek çok site vardır. 

Betboo giriş için tıklayınız.

Bu siteler dolandırıcı olabilmesi yönünden tehlikelidir. Bu yüzden Betboo396 dışında farklı alan adı ile giriş yaptığınız siteye bilgilerinizi vermemelisiniz. Tüm bilgilerinizi ve işlemlerinizi yeni adres olan betboo 396 alan adı ile giriş yaptıktan sonra firmanın kendisine vermenizde yarar vardır. Başka siteler bilgilerinizi kötü amaçlı kullanacağından bu tür konulara mutlaka dikkat edilmesinde yarar odluğun uda söylemek mümkündür. Ayrıca engellemeler BTK tarafından yapılmasının yanı sıra, site kapatılmaz. Engelleneme sitenin kapatılması değil, ülkemizde hizmetin sürdürüldüğü alan adının kısıtlanması anlamına gelir.

Betboo396 firmasının lisans detaylarına baktığımızda Curaçao Interactive Licensing N.V. tarafından verilen 5536/JAZ no’lu lisansı barındırdığını görüyoruz. Bu lisansın gerekliliklerine göre hizmetini sunduğunu açıklayan firma ayrıca anlaşmalı olduğu oyun sağlayıcılarına ait lisans bilgilerini de vermiştir. Playn Go, Netent, Evolution Gaming , Isoftbet ve Microgaming sağlayıcılarının Avrupa Lisans Otoriteleri tarafından lisanslı olarak hizmet vermekte olduğunu da açıklamaktadır. Var olan tüm hizmetler için betboo396 yeni bağlantı adresini girerek beklentilerinizi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.