Betist 432 – Canlı Bahis Betist432 Yeni Adresinde

Betist ismi ile hizmet vermeye başlayan site içeriklerinin gelişmesine ve sayfada bulunan özelliklerin hızlı bir şekilde işlem yapmasına önem veren bir sitedir. Site 2013 yılında kurulmuş olup Kosta Rika lisans bilgisi ile hizmet vermektedir. Sık sık denebilecek şekilde adres değişikliği yaşayan betist sayfası içeriklerinin gelişmesine oldukça önem veren birisi olması ile beraber adres değişikliğinde de içeriklerinin herhangi bir hasar görmemesine dikkatli olan bir sitedir. Firma girişi adresi bilişim teknolojileri ve iletişim kurumu ekibi tarafından kapatılmış olup sayfanın Türkiye’den erişimin engellenmesi sağlanabiliyor. Sayfa giriş adresinin kapatılması ile Site Yönetim Kurulu ekibi de yeni giriş adresi olan Betist432 giriş adresini açıp bu adresten hizmet vermeye başlamıştır. Sitenin yeni giriş adresi olan Site Yönetim Kurulu ekibinin yeni belirlemiş olduğu adresten kolayca giriş yapabilirsiniz.

Betist Giriş Sayfası

Betist ismi ile hizmet vermeye başlayan site uzun süredir kendini yenileyen ve geliştiren birisi olması ile beraber sayfanın hızlı bir şekilde işlem yapıyor olması da olağan durumlardan biridir. Adres değişikliği yaşayan betist sayfası sayfa giriş adresinin kapatılması ile beraber yeni giriş adresi olan Betist432.com son giriş adresini açıp bu adreste hizmet vermeye devam edebiliyor. Kapatılan adresini kapatılmadan Saniyeler önce kopyalanmış olması ile içerisinde bulunan tüm içerikler yeni giriş adresi ne taşınarak hizmet vermeye devam edilmesi sağlanabiliyor. Firma unsurlarından olan giriş adresini kapatılma sebebi ise lisans bilgisinin yurt dışından alınmış olduğunu öğrenen bilişim teknolojileri ve iletişim kurumu ekibinin yasal ceza olarak siteye giriş adresini kapatmasıdır.

Betist sayfası uzun süredir kendini yenileyen ve geliştiren bir sayfa olması ile beraber içerikleri de aynı şekilde kaliteli olarak hizmet verebiliyor. Sayfada bulmam içeriklerin kaliteli olması site adres değişikliğinden sonra da görülmüş olan durumlardan biridir. Firmanın ama sayfasına giriş yapmak isterseniz ya da siteye giriş yapmak isterseniz Betist 432 adresinden kolayca giriş yapabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.