Betist437 Yeni Adres Betist438 – Mobil Site Betist 438

Betist437 sayfası 2015 yılında açılmış olan bir sayfa olması ile beraber güvenlik unsurlarına önem veren bir sitedir. Sitenin internet üzerinden hizmet veriyor olması daha kolay ulaşılmasını olanak sağlayan bir durumdur.  

Betist giriş için tıklayınız.

Fakat Türkiye’de hizmet verirken lisans bilgisinin yurt dışına ait olması Side içeriklerinin yasal kılabiliyorken sayfa giriş adresinin yasal olmasını sağlayamayabiliyor. Site giriş hazinesinin yasal olmadığını fark eden bilişim teknolojileri ve iletişim kurumu ekibi ise yasal karar ile site giriş adresini Türkiye’den ulaşıma engelleyip üyelerin işlem yapmasını engelleyebiliyor. Bu siteye giriş adresinin kapatılması ile beraber Site Yönetim Kurulu ekibi de yeni bir giriş adresi açarak kapatılan adresteki bütün bilgileri yeni adresi kopyalayıp hizmet vermeye devam edebiliyor. Sitenin en son hizmet veren giriş adresi ise Betist438 olarak biliniyor olup bu adresten siteye giriş yapabilirsiniz.

Betist Yeni Alan Adı

Betist 437 ismi ile hizmet vermeye başlayan sayfanın düzenli bir şekilde kendini yenileyip geliştiriyor olması üyelerin memnuniyetinin artmasına olanak sağlar. Yeni giriş adresi olan Betist 438 adresinde de kaliteli içerikler sunması adres değişikliğinin olumsuz karşılanmasına engel olabilir. Sitede bulunan özelliklerden tümünün yeni adreste hizmet vermesi sitem üyelerinin memnuniyetini arttıran durumlardan biridir. Site giriş adresi nin kapatılma nedeni ise lisans bilgisinin yurt dışından alınıp sayfanın bu lisans bilgisi ile Türkiye’de hizmet veriyor olmasıdır. Site lisans bilgisini Türkiye’de anlamış olsaydı herhangi bir giriş adresi engelleme durumunu ile de karşılaşmayabilirdi.

Betist438.com giriş adresi ile hizmet vermeye başlayan siteye uzun süredir kendini yenileyen ve geliştiren birisi olması ile beraber bütün içerikleri yeni adresi ve işlemleri kaliteli bir şekilde hizmet verebilmektedir. Firmanın promosyon bölümü ve diğer tüm bölümlerini üye olan her site üyesi kolayca kullanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.