Betist448 Günlük Bonuslar Betist 448 Adresinde

Erişim engellemeleri yine tekrarlanarak BTK tarafından uygulanır. Hemen hemen her ay tekrarlanabilen erişim kısıtlamasından dolayı Betist’in giriş bağlantısı da engellenmektedir.  

Betist giriş için tıklayınız.

Giriş bağlantısının engellenmesinin hemen ardından, güncel bağlantı adresi olan Betist448 uzantısı alınmıştır. Yani artık eski bağlantı adresini kullanarak giriş işlemlerinizi yapmanıza da gerek yoktur. Burada bilinmesi gereken, yeni alan adı alınması ve engellenmesi gibi süreçlerin artık normal olmasıdır. Betist sitesi de 2015 senesinden beridir bu tür durumlara ülkemizden alışkın olduğundan, tecrübesi ile hizmetinde aksama olmadan müşterilerine hitap eder. Ayrıca üyelik hesaplarınız bloke edilmez ya da kapatılmaz. Çok kolay bir şekilde hesaplarınıza giriş yapabilir ve duran bakiyeniz ile ürünleri de kullanabilirsiniz.

Betist, Türkçe diline sahip olmasının yanı sıra, müşterileri için her zaman yine Türkçe dilinde hizmet veren müşteri hizmetleri barındırır. Sorularınızı ve aklınıza takılanları, Costa Rica Hükümeti üzerinden lisansı olan sitenin yetkilerine sorarak öğrenebilirsiniz. Lisansın bulunması firmanın yasal olarak hizmet verdiğini gösterse de, Türkiye üzerinde farklı kanun işleyişleri olduğundan erişim engellerini görebilmek mümkündür. Yine de son alınan erişim engeli Betist 448 ile giriş yapan kullanıcılar, en ufak endişe yaşamadan, firmanın ana sayfasına giriş yapabilirler. Buna ek olarak mobil uyumlu sayfaya da cep telefonlarınızdan ulaşmak için, son alınan bağlantıyı kullanmanız yeterli olacaktır.

Tüm genel düzenler bakıldığında Betist sitesi, Türkiye’ye yönelik hizmetlerini düzenler ve ona göre ürünlerini de hazırlar. Ana ekrana giriş yaptığınızda POKER sekmesi içerisinde hem poker oyunlarını hem de Okey ile Tavla ürünlerini bulabilirsiniz. Gerçek oyuncular ile oynayabileceğiniz bu düzen, iyi bir altyapı desteği ile sizler adına sunulur. Açık Poker, Omaha Holdem, Texas Holdem ile Omaha Hi Lo Poker türleri de sizlere yine gerçek oyuncular ile oynama olanağını sağlar. Böylece güzel poker heyecanını kaliteli bir Network altyapısı üzerinden bularak, iyi bir casino deneyimini de yakalayabilirsiniz. Tüm yapmanız gereken en yeni olan Betist448.com bağlantısı ile giriş yapmak olacaktır. Kayıtlı değilseniz kayıt açarak 400TL’ye kadar %100 Hoş geldiniz Bonusu imkanından da yararlanabilir ya da diğer promosyonları da kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.