Betmatik 81 – Yeni adres Betmatik81 oldu

Betmatik Yeni Adresi Betmatik81.com Oldu 

[btnsx id=”3197″]

11 Şubat 2016 yılından beridir hizmet veren Betmatik markası, her zaman olduğu gibi yine erişim engelini görmüş ve bunun çözümünü de hemen almıştır. Artık tüm kullanıcılar için Betmatik yeni adresi Betmatik81 olarak değişmekte olduğunu söyleyebiliriz. Siteye giriş yapmak isteyenler, son alınan güncel alan adını girerek, ana sayfa pencereleri ulaşabilmektedirler. Bunun dışında ayrıca bir bağlantı girilmesine de gerek yoktur. Bir önceki adreste engellendiği için artık kullanım dışıdır. Tüm üyelerin girişlerini yapabilmeleri ve hesaplarına erişim sağlayabilmeleri için yeni alınan adres bağlantısının aktif olduğunu da aktarabiliriz. Kullanıcıların bilgileri aynı şekilde korunmakta ve yeni alan adı üzerinde de erişime açık olarak devam etmektedir.

Betmatik Adresinin Engellenmesi Kim Tarafından Yapılıyor?

Engellemeler sadece Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yapılır. Yapılan BTK erişim engellemeleri, sitenin Türkiye üzerinde kullandığı alan adı üzerinde yapılır. Doğrudan sitenin hizmet içeriğine ve üyelerin olduğu hesaplara yapılan engellemelerin olmadığını da aktarabiliriz. Erişim engeli uygulandığında Betmatik’;in hizmetini devam ettirebilmesi için yapması gereken son güncel bağlantı adresi almaktır. Böylece engelli olan adres yerine başka bir alan adı alarak, müşterilerine o adres üzerinden hizmet vermektedir. Betmatik giriş yapmak isteyen kullanıcılarda son yeni adresi girdiklerinde sitenin sunduğu olanaklardan yararlanabilmektedirler.

Firmanın lisansına baktığımızda Costa Rica yasalarına uygun olarak alındığını görmekteyiz. Bununla alakalı yapılan açıklamaların yanı sıra sirenin genel işleyişi ve düzeni ile bilgilerinde verilmekte olduğunu görebiliyoruz. Şifreleme sistemi olarak Comodo Secure sisteminin kullanıldığı aktarılıyor. Ayrıca Betmatik 81 diğer sistemlere baktığımızda ise ürün yelpazelerin de spor-casino-şans oyunları alanında hizmetlerin düzenlenmekte olduğunu görebiliyoruz. Betmatik yeni adresi Betmatik81.com ile giriş yapan kullanıcılar tüm bu hizmetleri görebilir ve kullanmak içinde üye olabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.