Rivalo 38 – Rivalo’nun yeni adresi Rivalo38.com

Rivalo Sitesinin Anasayfasına Neden Erişim Sağlayamıyorum?

[btnsx id=”3178″]

Rivalo sitesi içerisinde bulunan olanakların her biri güvenlik programları ile garanti altına alınmış bulunmaktadır. Muhteşem oranlar ile kazanım sağlamak adına kayıt yaptırmanız ve bu kayıt adımı için de kesinlikle sitede ortaya koyulan genel kurallara uyum sağlamanız lazımdır. BTK vasıtası ile yapılan incelemeler sonucunda kişilerin bu adresten siteye erişim sağlamaları yasaklanmış ve engellenmiştir. Bu kapatılma ve engellenme işleminin arkasında bulunan sebep kesinlikle güvenlik sorunu ile alakalı değil tamamen prosedürlerden kaynaklanan bir durumdur. Rivalo yeni adresi Rivalo38.com olarak değiştirilmiştir. Bu değişimden kısa sürede haberdar olabilmek için site kullanıcılarının sosyal medya kanallarında haberleştiği sayfalara siz de üye olarak değişimlerden daha hızlı bir şekilde haberdar olma imkanını elde edebilirsiniz.

Güvenlik Olanakları Hakkında Herhangi Bir Değişim Meydana Gelecek Mi?

Lisans konusu hakkında bilgilere bakıldığı zaman hem yeni adresin hem de güncel adresin tam manası ile aynı güvenlik imkanlarına sahip olduğu da altı çizilmesi lazımdır. Rivalo yeni giriş adresi Rivalo 38 biçiminde değişime uğradığı için artık imkanları bu şekilde kullanmalı ve bilgilere de bu biçimde göz atma fırsatını değerlendirmelisiniz. Güvenlik olanakları ve sitenin yeni adres hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse şu noktalara kesinlikle değinmek lazımdır;

  • 247SportsInteractive B.V tarafından işletilen bu site kullanıcı güvenliği konusunda gerekli önlemleri lisansı ile de ortaya koymaktadır.
  • Curaçao Sanayi ve Ticaret Bakanlığı vasıtası ile lisanslandırılmış olan bu site kişilerin her bahis olanağında aynı güvenlik olanağından faydalanma imkanını kişilere sağlamaktadır.

Bu bilgilere ek olarak Rivalo mobil giriş adresi Rivalo38 olarak değiştirilmiştir. Hem bilgisayarlardan hem de cep telefonlarından artık yeni giriş adresi ile erişiminizi sağlamalısınız. Aklınıza takılan bütün konuları sitenin müşteri hizmetlerine danışarak aşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.