Rivalo127 Yeni Adres Rivlao 127 Oldu

Rivalo Sitesi 2007 yılında açılışını yapmış olan bir site olup yıldan bu yana hizmet veren bahis sitesidir. Firma unsurlarından biri olan lisans bilgisinin de curacao lisans Komisyonu gibi bilinen bir komisyondan alınmış olması sayfanın daha hızlı bir şekilde işlem yapmasına yardımcı olmaktadır.  

Rivalo giriş için tıklayınız.

Site giriş adresi ise Geçtiğimiz günlerde değişiklik göstermiş olup sayfanın yeni bir giriş adresinde hizmet verilmesi sağlanmıştır. Site adres değişikliği ise bilişim teknolojileri ve iletişim kurumu ve ekibinin giriş adresini kapatması ile ortaya çıkan durumlardan biridir. Bilişim teknolojileri ve iletişim kurumu ekibi site adresini kapattıktan sonra Site Yönetim Kurulu ekibi de yeni bir adres açarak bu adreste hizmet vermeye başlamıştır. Yeni açılmış olan adres ise Rivalo127 olarak hizmet veriyor olup bu adresten sayfaya kolayca giriş yapabilirsiniz.

Rivalo Giriş Adresi Değişti

Sayfanın yeni bir adresi açması ile beraber içerisinde bulunan unsurlardan kontrol edilip kapatılan adresteki gibi olması sağlanmıştır. Kapatılan adresin içerikleri gelişmiş hızlı kaliteli ve güvenilir olduğu için site üyelerinin Aklına takılan sorulardan biri de yeni adresi de bu özellikler bulunuyor mu sorusudur. Sayfanın yeni adresi olan Rivalo 127 adrese içerisindeki özelliklerin tümüne kapatılan adresten kopyalanarak aldığı için birebir olacak şekilde almış bulunmaktadır. Firma unsurlarından biri olmam giriş adresinin güvenilir olması ise her zamanki gibi 7 gün 24 saat boyunca çeşitli güvenlik unsurları ile güçlü bir şekilde sağlanmaktadır. Firmadaki oyun sayısı ya da işlem sayısı herhangi bir değişiklik görmediği için kapatılan adreste yaptığınız bütün işlemleri yeni giriş adresinde de yapabilirsiniz.

Rivalo sitesinin yeni giriş adresi Rivalo127.com olmuş olup içerisinde bulunan bütün unsurların kullanılmasında site üyelerine sağlamaktadır. Sayfa adres değişikliğinden haber almak isteyenler siteye üye olmaları gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.